Tijd om nog eens een themaatje in mijn Straffe 1000 binnen te smokkelen. Na een duo ‘guilty pleasures’ nu enkele schijfjes die muzikaal een beetje in elkaars verlengde liggen, hoewel rap en hip hop ook weer niet helemaal hetzelfde zijn natuurlijk. Wij vinden het geen probleem om ze samen op één hoop te gooien met onze andere favorietjes. Goeie muziek blijft goeie muziek, ongeacht welke naam we het kind geven!
646. Ce plat pays – Starflam (1998)
647. The militia – Gang Starr (1998)
648. Mama said knock you out – LL Cool J (1992)
649. Switch – Senser (1994)
650. RU down wit da Goats – The Goats (1992)


the goats ook goed met ‘ typical american’,ik hou wel van hip hop.Wu tan clan(het oudere werk),Killah Priest,Mobb Deep,Rival(brusselse hip hop),sommige zaken van Tupac Shakur
The Goats en Senser ooit op Pukkelpop gezien, Starflam in Houthalen-Helchteren. 0ok Run DMC gaat o.a. nog in mijn lijst passeren.
hoe ziet het uit met het Cuba initiatief? We moeten ons haasten want anders zijn de oude amerikaanse banjollen verdwenen?